You are in a safe zone.
bg All ads are now free!
To report an incorrect/unavailable ad, please contact us at golden@goldenportal.eu
Please mention the number of the ad in the email ID=3071.

cicolina 8995 visitors

Most recent update: 04.08.2021, 02:57

NOW I CAN BE IN RANGE   

NOW I CAN BE IN RANGE, Try to call me.
 •  
+421948413877 +421948413877 +421948413877

IF YOU WANT TO MAKE SURE YOU GET THIS GIRL, SAY YOU ARE CALLING FROM goldenportal.eu

Price list:
half hour - 60 EUR
hour - 100 EUR
90 minutes - 130 EUR
2 hours - 160 EUR
3 hours - 210 EUR
All day society without sex - 500 EUR

Pracovná doba:

denne od 10-22-po dohode aj mimo tohto času

 • District Bratislava
 • City Bratislava - Petržalka
 • Street Vavilovova
 • Exact address Pri Billa na muchovom námestí Map
 • Escort type By agreement
 • Type of private I am alone in the flat (house)
 • Height 163 cm
 • Weight 59 kg
 • Age 41 age
 • Breasts size 5
 • Implants No
 • Hair colour ryšavá
 • Nationality Slovenská
 • Skin Biela
 • Orientation heterosexual
 • Deep throat / hlboký orál Yes
 • Kissing No
 • Výstrek do úst No
 • Sex v trojici As agreed
 • Sexi spodné prádlo Yes
 • Squirting No
 • Striptíz show As agreed
 • Masáž prostaty Yes
 • Orál bez ochrany až do konca No
 • Sex v sprche Yes
 • Tvrdý sex As agreed
 • Všetky služby dohodou Yes
 • Análny sex As agreed
Services:
Sado-Mäso, Spanking / Jemný výprask, Footfetish / Sex zameraný na nohy, Petting / Sex bez pohlavného styku / Maznanie, Spolocnost bez sexu, Dominancia, Slow SEX, Zväzovanie / Bondage, Pissing, Masturbácia, Lahký Fetish, Ťažký Fetish, Autoerotika, Milostná predohra, Vysoké opätky, Lýzanie Bradaviek, Škrabkanie, Petting, Prstovanie, Vybrátor Show, Sex bez penetrácie, Handjob / Honenie, Sumata / Trenie penisu o časti tela, Erotické Pomôcky, Sex medzi prsia, Dvojitá Penetrácia, Parochne, Sex s oblečením / Polooblečený, Sex cez oblečenie, Fackanie - zadok, Fackanie - tvár, Putá, Gagging / sexi zvuky pri orále, Pánsky Anál, Sex nohami, Vyholené prirodzenie, Spoločná Sprcha, Klasika, Erotická Masáž, Ejakulácia / Výstrek na telo, Dildo, Erotické Hračky, Erotické Prádlo, Nadávky, Nuru Masáž, Pánsky Anál, Pripínací Penis / strap-on, Sex pri porne, Sexy Kostým, Spoločný Kúpeľ, Vibrátor, Vibrátor Show, Vyhonenie Nohami, Vysoké Topánky, Predohra, Mučenie Penisu, Relaxačný Kúpeľ, Olejová Masáž, Masaz abc
Tantra masáže,Nuru masáže, thajské masáže,, mix masáží, erotické masáže
practices:
všetky hygienicky bez závad- s ochranou-dohodou
I speak the following languages:
Slovak, Czech, English, Russian, French
Strengths:
Skúsená náruživá 100%zs,diskrétna,inteligentná a sčítaná. www.eroticka-masaz.sk
Ad text:
NEPOZERAM STRIKTNE NA HODINKY-POHODY, KLUD. Nemám rada stres a nevytváram ho.
info na : http://. eroticka-masaz. sk -moja súkromná stránka so všetkými programami
http://eroticka-masaz. sk/blog (the essentials on the site are translated into English)
STRÁNKU SI PÍŠEM SAMA-PROSÍM PREČÍTAJ SI BLOG-snažila som sa vysvetliť všetko, čo chcete, prípadne potrebujete vedieť.
Očakávaj viac než obyčajný sex. Ponúkam rozkoš mojich dotykov, prevažne kombinovaných z prvkov Tantra, nuru, erotickej masáže a rozmaznávania končiacich búrlivým MEGAORGAZMOM.. Kultivovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU.
VOLAJ aspoň 1 h vopred! Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred.
Na stránke sa dozvieš o mne o mojom vzdelaní, technikách, ako prebiehajú masáže, ako je ich možné ukončiť aké všetky alternatívy sú možné a v neposlednom rade aj ceny.
Objednávky LEN TELEFONICKY-NI CEZ SMS, ANI E-MAIL, ANI RP
tantra sa vníma ako spôsob na dosiahnutie životnej rovnováhy a pohody. Tantra masáže sú vyhľadanou relaxačnou technikou, ktorá v človeku zakaždým objaví niečo nové a prinesie mu nový zážitok. To, či bude emocionálny, spirituálny či sexuálny závisí už od konkrétneho človeka a situácie.
ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a 2017 - 18 som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ - 01/19 - 03/19 som absolvovala v ČR dalšie kurzy, nové techniky
Zameriavam sa na masáž s prvkami tantra, nuru- orientovanú erotickým smerom (nie na spirituálnu tantru
Nemám problém s vašimi dotykmi (ale bozkávanie, 69 nerobím a bez ochrany NIČ). ČISTÝ, samostatný SEX NIE JE MOJA PARKETA! Kombinácie VŠAK môžu BYŤ NAOZAJ rôznorodé, tak ako aj ukončenia.
Ak preskočí iskra, som len žena a mužov mám rada, nevylučujem, že poľavím z profesionality masérky a skončí to sexom ( túto alternatívu PRIPÚŠŤAM, no NEPONÚKAM) Zvyčajne svoje programy kombinujem aj s terapeutickou masážou ( na konci-po Vašom celkovom uvoľnení) uvoľním boliestky, problematické stuhnuté partie niektorou techník, ktorá bude pre Vás tá pravá ( po diagnostike bez reflexnú masáž chodidiel-Vás na ne upozorním). Je na Vás ako sa rozhodnete-„scenárov “je viac-rozpísané je to na mojej súkromne stránke: www.eroticka-masaz.sk v jednotlivých „BLOGOCH“. Volajte cca 10 - 20-dohodnúť sa dá i mimo týchto hodín., ak nedvíham skús znova, alebo napíš sms ( iba ak sa nedovoláš)
Počet vrcholov-neobmedzený. )Masírujem precízne a veľa sa toho za deň nedá, nie som Rambo. Snažím sa držať toho, na čom sme sa dohodli-program sa dá zmeniť na mieste
Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého celotelového orgazmu. Ak Ťa nepresvedčím vzrušujúcimi dotykmi o sile mojich dotykov rukami, kĺzaním sa nahého tela po Tvojom, stimulovaním Tvojich erotogénnych zón čo je lepšie ako sex(styk)-potom ho budeš mať v cene masáže ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude, zistíme, že?. ROZHODNUTIE je na Tebe-alebo to necháme "ako príde", čo povieš?

Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min.
Všetky sexuálne praktiky-ak sa náhodou uskutočnia-LEN S OCHRANOU -NIE PRVOPLÁNOVO
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu, veľa krát sa pri krásnom a vzrušujúcom mužskom tele musím veľmi premáhať aby všetko ostalo tak, ako sme sa vopred dohodli...
Všetky programy sú na http://eroticka-masaz. sk/blog
Výber-Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + mega orgazmus+ tzv. klasická ( thajská, trigger point etc., dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem).
90= minút 120€ ( Happy end formou-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
2/Royal massage - 2 hodiny - 160 Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90mi 3/Masáž pre náročných erotika, tantra, nuru, happy end, perličková kúpEľ, REFLEXNÁ masáž CHODIDIEL; LÁVOVE KAMENE. ( viac ako dve hodiny-program aj cena dohodou)
Hľadám fotografa glamour foto na dlhodobú spoluprácu.
Nájdete ma v Petržalke vedľa Euronics-TPD. Bus: 95, 84, 99 električka 1+3 zástavka Farského
Newsletter

Subscribe to the newsletter and stay tuned to the latest news on GoldenPortal.EU